O NAS
 

Jesteśmy młodą firmą oferującą usługę haftu komputerowego, jak również wykonania nadruków na koszulkach za pomocą folii flex.
Naszymi odbiorcami są w dużej mierze klienci indywidualni. Dlaczego? ponieważ nie dysponując wielką linią produkcyjną, nie sprawia nam problemu przygotowanie nawet najdrobniejszej rzeczy. Prawdopodobnie jako jedni z pierwszych zajmujemy się  personalizacją różnego rodzaju obuwia sportowego. Wykonujemy haft na butach biegowych, trampkach czy butach piłkarskich.
Motywacją do podjęcia tego trudnego zadania było między innymi to, że każdy może kupić buty w sklepie, ale nie każdy może mieć buty np. sygnowane włąsnym imieniem. Ponieważ nie ma tu miejsca na pomyłkę, staramy się bardzo starannie podchodzić do tego typu zleceń.
Poza tym w pełni korzystamy z możliwości jakie daje nam haft komputerowy. Personalizujemy koszulki, bluzy, dresy wykonując na nich napisy, loga, albo inne dowolne grafiki. Nie straszne dla nas jest również wykonywanie haftów na czapkach baseballowych, fullcapach, snapbackach, czy czapkach zimowych. Jesteśmy również w stanie wykonać dowolną personalizację na pasach do sztuk walki, torbach i innych podobnych rzeczach.


Sami zajmujemy się projektowaniem i przygotowaniem wzorów hafciarskich zrozumiałych dla maszyn.
Wyhaftuj sobie coś! - ważny jest Twój pomysł, który my postaramy się zrealizować.

Dlaczego warto wybrać haft komputerowy?
Jest to bardzo efektowna, a do tego trwała metoda zdobienia rzeczy. Zastosowane nici można wielokrotnie prać, a pomimo tego powstały napis/obraz wciąż będzie świetnie wyglądał.

Niepowtarzalność, trwałość i efekt haftu mogą sprawiać, że w ten sposób wykonane rzeczy będą świetnym pomysłem na prezent!Nie interesuje Cię haft, a uprawiasz sport?
My też, dlatego w swojej ofercie wprowadziliśmy możliwość wykonania nadruków na koszulkach termoaktywnych za pomocą folii flex.
 
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 12:00 - 16:00
Kontakt:

E-mail:
Instagram
Adres:

ul. J. Bartoszewicza 1
00-337 Warszawa