Haft komputerowy

Co to jest?

Haft komputerowy jest to metoda zdobienia tkanin, filcu, skróry, ręczników, butów i innych materiałów poprzez wyszywanie na nich wzorów za pomocą igły i nici.
Szukając informacji o hafcie komputerowym można natrafić na określeniu go jako haft reklamowy, albo najprościej jako wyszywanie na odzieży.
Dzieje się tak, ponieważ najczęściej wiąże się on z przygotowaniem rzeczy na potrzeby firm, poprzez wyszycie loga albo personalizacji danego produktu.
Za pomocą haftu komputerowego powstają bardzo efektowne i ekskluzywnie wyglądające wzory. Dzięki wykorzystaniu nici a nie obróbki termicznej, stają się one bardzo trwałe, odporne na wielokrotne pranie i prasowanie. Haft nie musi się wiązać z bezpośrednim zdobieniem np. odzieży.
Zawsze można przygotować naszywkę przykładowo na filcowym podkładzie, która może zostać umieszczona na tkaninie i wciąż będzie efektownie wyglądać.
Współczesne maszyny hafciarskie, dzięki wykorzystywaniu możliwości jakie daje komputer, pozwalają na wiele.
Dowolną grafikę komputerową, można przełożyć na wzór stworzony z nici, dzięki czemu taka grafika staje się zrozumiała dla hafciarki i mogą powstawać na prawdę piękne wzory.
Dzięki trwałości tej metody, personalizacja na butach czy innych rzeczy nabiera wyjątkowości i daje pewność że zawsze będzie dobrze wyglądać. Warto dodać, że haftem komputerowym robi się wzorym na czapkach typu full cap, snapback, baseballówkach, truckerkach itd., dzięki czemu można nosić coś swojego, nie będąc skazanym na to co jest w sieciówkach. Przy tych produktach można zastosować tak zwany haft 3d, który daje efekt wypukłości liter i kształtów i jednocześnie ich unikalność.

W skrócie - polecamy wybranie tej metody do trwałego zdobienia rzeczy!


Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 12:00 - 16:00

Kontakt:

E-mail:

facebook Instagram

Adres:

ul. J. Bartoszewicza 1
00-337 Warszawa